Ušetřete čas i peníze díky chytré domácnosti

Zařízení chytré domácnosti (anglicky Smart Home) usnadňují celou řadu domácích úkonů, od zavírání garážových vrat po zabezpečení domu. Pokud je používáte správně, pomohou vám také ušetřit energii a peníze.

Úspora peněz i času

Díky chytrým řešením do domácnosti máte větší kontrolu nad zařízeními, které využívají energii. Inteligentní přístroje jsou tak nedílnou součástí plánu úspory energie i vašeho času.

Vám tak zbyde prostor na zábavu, kterou si můžete užít z pohodlí domova například v online kasinu Playamo kasino, které nabízí nepřeberné množství atraktivních her.

Jaká jsou nejčastější chytrá řešení?

Všechna následující chytrá řešení inteligentní domácnosti šetří peníze i čas a lze je integrovat a ovládat pomocí většiny zařízení připojených k internetu.

Tři níže uvedené produkty jsou dobrým způsobem, jak začít s chytrou domácností, zejména pokud se snažíte snížit spotřebu energie. Ačkoliv vyžadují vstupní investici, uvidíte, že se vám díky nim sníží měsíční výdaje, a vy tak začnete šetřit peníze.

Chytré žárovky

Vyměňte své stávající žárovky za inteligentní žárovky a pomocí telefonu budete moci ovládat všechna světla ve vaší domácnosti.

Chytré zásuvky

Jedním ze způsobů, jak začít s automatizací domácnosti, je nejprve vyzkoušet chytré zásuvky. Díky inteligentním zásuvkám se ze všeho, co je do nich zapojeno, stane chytrý produkt.

Nemůžete si vzpomenout, zda jste před odchodem do práce vypnuli žehličku? Žádný problém! Jednoduše otevřete aplikaci ve vašem chytrém telefonu a vypněte inteligentní zásuvku na dálku.

Chytré termostaty

Inteligentní termostaty, jako je populární Google Nest nebo Ecobee, lze ovládat pomocí jakéhokoli zařízení připojeného k internetu (například telefon, tablet nebo rozbočovač domácí automatizace). Jelikož jsou tato zařízení připojena k wifi, máte nad nimi kontrolu kdekoli.

Tyto termostaty se učí vaše vzorce a preference a mohou podle toho automaticky upravovat teplotu ve vašem bytě nebo domě. Chytré termostaty dokonce dokáží změnit vnitřní teplotu na základě venkovního počasí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *